• Eric Schoonjans
    22.1.1960-16.1. 2010

  • Chris Crevits
    5.4.1964-18.2.2014

  • Vrije Vlinder (Marja)
    13.1.1958--13.1.2016

  • Ronan Peeters
    20.4.1945-27.10.2016

  • Willy De Jonghe
    25.12.1952-15.11.2016

  • Rudi Pelsmaekers
    1.7.1961-31.7.2017

  • Bernard De Deken
    9.8.1960- 6.1.2018

  • Luc Van de Sande
    22.10.53- 22.12.18
    ONDERVOORZITTER 2006-2016